Vali Ekinci'den Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünü ziyaret
Bingöl Valisi Kadir Ekinci, kamu kurumları ziyaret programı kapsamında Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünü ziyaret ederek burada incelemelerde bulundu.
Vali Ekinci'den Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünü ziyaret

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Aydın Polat ve şube müdürleri tarafından karşılanan Ekinci, İl Müdürlüğü koordinesinde yürütülen hizmet modelleri, takip edilen projeler ve çalışmalar hakkında İl Müdürü Aydın Polat’tan brifing aldı.

Vali Ekinci daha sonra Vali Yardımcısı Fatih Kaya ile birlikte birimleri gezerek personelden takip ettikleri iş ve işlemler hakkında bilgi aldı.
Vali Ekinci, burada yaptığı açıklamada, ülkemizde son yıllarda, sosyal devlet olma ve toplumun refah koşullarını iyileştirme yolunda önemli mesafeler kat edildiğini söyledi.
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının faaliyet alanları sosyal devlet anlayışı gereği her geçen gün daha da genişlediğine dikkat çeken Ekinci, sözlerine şöyle devam etti:
"Bu anlamda ilimizde de İl Müdürlüğümüz sosyal hizmet ve sosyal yardım konularında önemli bir görevi ifa ediyor. Farklı hizmet modelleri ile ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın ayağına gidilerek kurum veya aile odaklı çalışmalar yapılıyor. Kadın, çocuk, yaşlı ve engelliler, şehit yakınları ve gaziler ile aile ve kurum odaklı çalışmalar üzerinden toplumda geniş bir kesime hizmet üretiliyor. Böylece devletimizin sağladığı imkânlar ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.
Devletimizin sağladığı bu imkanları en güzel şekilde ve daima hoşgörü ve güler yüz ile sunmalıyız ki, vatandaşımız kendisini hiçbir zaman yalnız hissetmesin."

Vali Ekinci, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne yaptığı ziyaretin ardından İl Müdürü Aydın Polat ve personeline çalışmalarında başarılar diledi.

Kategori: Güncel
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-