Bingöl’de okullar eğitim öğretime hazır hale getiriliyor
Okulların yaz tatiline girmesinin ardından, milli eğitim müdürlüğü bünyesindeki okullarda genel bakım çalışmalarına başlandı. Bingöl İl Milli Eğitim Müdürü Halil Yücel Bingöl’deki okulların eğitim öğretime hazır hale getirilmesi noktasında bakım ve onarım çalışmaları yapılan okulları ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Bingöl’de okullar eğitim öğretime hazır hale getiriliyor

2021-2022 Eğitim Öğretim döneminin sona ermesinin ardından, eğitim döneminde tamirat ihtiyacı olan okul binaları, yeniden hazır hale getiriliyor. Bingöl’deki okullarda geniş çaplı tamirat çalışmalarına başladıklarını ve genel bakım, badana, boya işlemlerinin devam ettiğini belirtti.

“Amacımız öğrencilerimize daha temiz ve bakımlı ortamlar hazırlamak”

Yaz döneminin okullar için genel anlamıyla tamirat ve bakım dönemi olduğunu belirten Yücel, "Okullarımız, eğitim- öğretim dönemi boyunca çeşitli sebeplerden dolayı yıpranıyor. Yaz tatillerinde genel bakım yapılıyor ve eğitim-öğretim dönemine hazır hale getiriliyor. Bu yıl da okullarımızda bakım onarım ağırlıklı çalışmalara başladık, amacımız daha güzel ve temiz ortamlarda öğrencilerimize hizmet verebilmek ve onları en güzel ortamlarda geleceğe hazırlayabilmek" dedi. (İLKHA)Kategori: Eğitim
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-