Hırsızlık şüphelisi olarak yakalanan 3 zanlı tutuklandı
Bingöl'de meydana gelen hırsızlık olaylarında 3 şüpheli çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, şüphelilerden birinin ise cezaevi firari olduğu öğrenildi.
Hırsızlık şüphelisi olarak yakalanan 3 zanlı tutuklandı


Bingöl Valiliği,  İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, merkez Recep Tayyip Erdoğan Mahallesinde faaliyet gösteren 2 iş yerinden sigara ve gıda malzemesi çalınması olayı ile ilgili çalışma başlattığı belirtilerek, hırsızlık olayını gerçekleştiren şüphelilerin yakalandığını bildirdi

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“18.07.2020 tarihinde gece saatlerinde Recep Tayyip Erdoğan Mahallesinde faaliyet gösteren (2)  iş yerinden sigara ve gıda malzemesi çalınması olayı ile ilgili, olayı gerçekleştiren şüpheli şahısların tespiti ve yakalanmaları için ekiplerimiz tarafından yapılan araştırmalarda meydana gelen hırsızlık olaylarını B.B., M.Ü. ve F.Y. isimli şahısların gerçekleştirdiği tespit edilmiştir. Yapılan çalışmalarda şahısların ayrıca Ş.Ö. isimli şahsın 2500 TL değerinde motosikletini çaldıkları öğrenilmiş çalınan motosiklet ilimizde çevre yolu civarında bulunan su kanalında atıl vaziyette bulunmuştur. Şahısların yapılan suç kaydı sorgulamalarında F.Y. isimli şahsın cezaevi firarisi olarak ülke genelinde arandığı ayrıca farklı suçlardan yakalama emrinin olduğu tespit edilmiş, B.B., M.Ü. ve F.Y. isimli şahıslar çıkartıldıkları  Adli Makamlarca tutuklanmışlardır.”

Kategori: Güncel
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-